Wybierz oddział

Rajd Rowerowy z Weroniką

22.09.2019

Rajd rowerowy z Weroniką - pod takim znaczącym hasłem w sobotę 21 września spotkali się w Kramsku najbliżsi – rodzina, przyjaciele i znajomi – Weroniki Żabierek, aby wspólnie świętować jej bardzo udany występ na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi. Do rajdu dołączyła także wicewójt gminy Kramsk pani Dorota Kubsik.
W promieniach wrześniowego słońca, na dwóch i trzech kółkach, kolarze przemierzyli malowniczą trasę treningową Weroniki. Podczas odpoczynku na łące rozegrali mecz, przeciągali linę i zajadali się wyśmienitymi pączkami, które upiekła Babcia Werki.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i zaproszenie na dyskotekę. Taniec połączył na parkiecie wszystkie pokolenia. Zabawa była na 102, a gościnność teamu „Żabierek Family” zachwyciła wszystkich. Żal było wyjeżdżać...
Rajd będzie miał kolejne edycje, o co zadbają Weronika, Rodzice i przyjaciele z Klubu Olimpiad Specjalnych z Konina. Takie wspaniałe inicjatywy Programu Rodzinnego trzeba pielęgnować! Jeszcze raz dziękujemy za cudne chwile w sportowym stylu!

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.