Wybierz oddział

VII Regionalny Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych Konin 2019

22.11.2019

21 listopada w Hali Sportowej MOSiR w Koninie spotkali się zawodnicy trenujący bocce z 16 Klubów Olimpiad Specjalnych Oddziału Regionalnego Wielkopolskie-Konin. Blisko 100. sportowców z Borzęciczek, Jarocina, Konarzewa, Koła, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Słupi pod Kępnem, Krotoszyna, Rychwała, Marianowa, Sadla i Konina rywalizowało w grach drużynowych dwu- i czteroosobowych.

W organizacji pomagali wolontariusze z II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Koninie.

Trybuny wypełnione były po brzegi. Dopisali goście i kibice, którzy gromkimi brawami nagradzali zawodników za każdy celny rzut.

Podczas Ceremonii Zamknięcia, spośród złotych medalistów została wylosowana reprezentacja na Ogólnopolski Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych, którego organizatorem, w maju przyszłego roku, będzie nasz Oddział Regionalny.

Organizatorzy turnieju - Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie-Konin i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Koninie - składają serdeczne podziękowania wolontariuszom i instytucjom, które pomogły w organizacji zawodów. Turniej współfinansowany był przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Miasto Konin

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.