Wybierz oddział

Obóz sportowy w Zakopanem

28.09.2021

W dniach od 16 do 26 września czterdziestu pięciu zawodników wraz z kadrą trenerską z naszego Oddziału Regionalnego uczestniczyło w obozie sportowym w Zakopanem.
W pracy treningowej ogólnorozwojowej zostały wykorzystane; marsz z kijkami nordic walking, marszobieg w terenie górskim, gry terenowe, zajęcia rekreacyjne na pływalni i na basenach termalnych i wędrówki szlakami turystycznymi.
Zawodnicy, pod troskliwym okiem trenerów, doskonalili swoje umiejętności piłkarskie i gry w bocce. którymi wykazali się podczas rozgrywek turniejowych. Rywalizowali w grupach sprawnościowych, a podkreśleniem ich zaangażowania były ceremonie medalowe, na których otrzymali zasłużone medale.
Obozowe dni wypełnione były także konkursami, śpiewem i zabawami, które pozwalały się lepiej poznać i zaprzyjaźnić. Nie zabrakło także rekreacyjnych i turystycznych atrakcji /Dolina Strążyska, Rusinowa Polana, Gęsia Szyja czy Wodospad Siklawica/. Zawodnicy zwiedzili także skocznię narciarską, wjechali kolejką na Gubałówkę, korzystali z leczniczych kąpieli w Chochołowskich Termach.
To był dobry czas dla zawodników i kadry instruktorskiej, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wolontariacką pracę na obozie sportowym. Dziękujemy również – Ministerstwu Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu (MKDNiS - FRKF), które współfinansowało projekt (zadanie – „Organizacja obozów sportowych dla osób niepełnosprawnych” – nr umowy 2021/0079/0082/Sub.C/DS-SN/3/MSa, z 07 czerwca 2021r.).
Grajmy razem :)

Zobaczcie sami:  https://fb.watch/8s-vm7ydD3/

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.