Wybierz oddział

Obóz sportowy Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie-Konin, Zakopane 2022

4.10.2022

Tegoroczny obóz sportowy Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie-Konin odbył się w Zakopanem, w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym Maria,  w terminie 15-25 września. 

W niezwykle malowniczych warunkach,  sportowcy z 9. klubów Olimpiad Specjalnych mogli wzmocnić kondycję i doskonalić swoje sportowe umiejętności. Codzienne gimnastyki, treningi bocce, piłki nożnej i marsze z kijkami nordic walking przeplatane były górskimi wycieczkami, turniejami bowlingowymi, kąpielami w basenach termalnych i w zakopiańskim aquaparku. Podczas trwania obozu odbył się Regionalny Turniej Bocce. Zawodnicy w grach drużynowych rywalizowali o miejsca medalowe. Emocji było co niemiara.

Obóz sportowy to także wspaniała okazja do integracji, wymiany klubowych doświadczeń i odkrywania talentów, zarówno zawodników, jak i kadry instruktorskiej. Wieczorki taneczne, turnieje sprawnościowe, wspólne śpiewanki i rozgrywki w bingo dostarczały wielu radosnych chwil i tworzyły wyjątkowy klimat, za którym wszyscy będą tęsknić.

W obozie uczestniczyły Kluby z Konina, Rychwała, Koła, Marianowa, Konarzewa, Krotoszyna, Kalisza i Jarocina. To był zgrany team, po prostu bratnie dusze :)

Obóz dofinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki  w ramach zadania:  Organizacja obozów sportowych dla osób niepełnosprawnych umowa nr: 2022/0091/0082/Sub.C/DS-SN/3/MSa.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.